ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

شرکت توسعه معدن اشراق

معرفی بخش دوره های آموزشی

برگزاری دوره‌های تخصصی معدن

 

به دنبال جذب نیروهای جوان و متخصص جویای کار و افزایش دانش و مهارت آن‌ها در اجرای درست و دقیق امور مهندسی معدن، شرکت توسعه معدن اشراق که یک شرکت مشاوره‌ای استخراج، پی‌جویی، اکتشاف، فرآوری و اقتصاد و مدیریت معدنی است، طی چشم‌اندازی میان‌مدت اقدام به برنامه‌ریزی و برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی در کلیه رشته‌های مرتبط با معدن نموده است.

این امر به‌طور جدی از آغازین روزهای فروردین ماه 1391 کلید خورده و به یاری خداوند و همکاری صمیمانه مهندسین و متخصصین امر، پس از طی حدود یک ماه موفق به برگزاری برخی دوره‌های تخصصی چون Arc GIS و Surpac شده است.

مدرسین هر یک از دوره‌های تخصصی، از درجات بالای تحصیلات آکادمیک برخوردار بوده و از تجربیات 5 الی 10 سالۀ فعالیت در زمینه تخصصی مربوطه برخوردار هستند.

با توجه به اهمیت ارائه مدرک معتبر شرکت در دوره‌های تخصصی، در جذب نیروهای متخصص در سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و غیردولتی، این شرکت اقدام به ارائه مدرک فنی و حرفه‌ای زیر نظر سازمانفنی و حرفه‌ای استان زنجان نموده است. به بیانی شفاف هر یک از شرکت‌کنندگان در این دوره‌ها پس از اتمام دوره قادر به اخذ مدرک فنی و حرفه‌ای خواهند بود.

مژده مژده: مهندسین، معدن‌کاران و تکنسین‌کاران؛ شرکت در این دوره‌ها برای شما که علاقه‌مند به افزایش و گسترش مهارت و دانش خود در زمینه‌ تخصصی کارتان و یامرتبط و موازی با آن هستید توصیه شده و یکی از اهداف برگزاری این دوره‌ها افزایش مهارت و دانش تئوری و عملی نزد متخصصین و دست‌اندرکاران معدن بوده است.

هر یک از دوره‌ها به‌طور متوالی برگزار شده به‌طوری‌که پس از اتمام هر دوره تخصصی در صورت نیاز و تقاضای شما عزیزان به برگزاری مجدد آن دوره اقدام خواهد شد. دوره‌های تخصصی معدن در 5 شاخه اصلی:

·عمومی(نرم‌افزارهای پرکاربرد)

·استخراج

·پی‌جویی و اکتشاف

·فرآوری

·اقتصاد و مدیریت معدن

برگزار می‌کند.

برنامه کامل دوره‌های آموزشی را می‌توانید در بخش آموزش سایت مشاهده نمایید. جهت اطلاعات بیش‌تر می‌توانید به بخش تماس با ما  مراجعه کرده و سوالات و درخواست‌های خود را با پست الکترونیکی یا تلفن در میان بگذارید.

دوره‌های درحال برگزاری:

در حال حاضر دوره ای بر ای برگذاری وجود ندارد، در صورت افزایش تقاضا دوره ها برگذار شده و در این قسمت نمایش داده می شود.

چه کسی آنلاین است؟

در حال حاضر 44 میهمان و 10 اعضا در حال بازدید از سایت هستند

  • stepcircgorra1984
  • renurlale1970
  • faybutrekenn1988
  • proralnutni1975
  • raitofata1974
  • cestrisisil1981
  • toticlentcar1980
  • srichetcebo1985
  • lefgodoterpe
  • esracalcdedi

خبرنامه ماهیانه

 شبکه خود را در این قسمت ثبت نمایید:

تماس با ما

توییتر 

تلگرام شرکت :

   https://telegram.me/sherkatmadanieshragh

نمایش آمار بازدیدکنندگان

Please install plugin JVCounter!